Twojego tweeta otrzyma Members of the European Parliament

Nasza akcja już się skończyła – ale presja musi trwać. Wyślij tweeta!


Zaczęło się! Właśnie teraz, razem z grupą młodych aktywistów, kładziemy się na podłodze siedziby Parlamentu Europejskiego. To pierwszy taki protest w historii tej instytucji. Robimy tzw. die-in, udając martwych. Dlaczego? Bo właśnie tak może się skończyć brak zdecydowanych działań naszych polityków w walce z katastrofą klimatyczną.

Apelujemy do europosłów, żeby wzięli zmiany klimatu na poważnie i żeby wybrali na przyszłych komisarzy klimatycznych mężów stanu.

Głosowanie odbędzie się w przyszłym tygodniu. Ale już dzisiaj organizujemy tę wyjątkową akcję w Parlamencie Europejskim, żeby wywrzeć nacisk na europejskie instytucje. Tej akcji nie da się przegapić! Proszę, stań po naszej stronie i daj wszystkim znać o tym, co się właśnie dzieje.

Wyślij tweeta

Napisz tweeta jako To nie Ty? Kliknij

Dorzucisz się?

Ochrona klimatu to jeden z priorytetów naszych działań. W obliczu kryzysu musimy działać jak najszybciej, nie możemy więc pozwolić, żeby nasi przywódcy nie robili nic przez następnych 5 lat.

To nie pierwsze i nie ostatnie działanie na rzecz walki z katastrofą klimatyczną. Ale żeby móc to robić regularnie, potrzebujemy wsparcia członków i członkiń naszej społeczności. Dorzucisz się, żebyśmy mogli dalej planować dlugofalowe działania i podejmować pilne akcje?

Jak się dorzucić w inny sposób?

Możesz zrobić przelew na nasze konto:

WeMove Europe SCE mbH
IBAN: DE98 4306 0967 1177 7069 00
BIC: GENODEM1GLS, GLS Bank
Berlin, Niemcy

Skorzystaj z PayPala

Dorzuć się co miesiąc:

Dorzuć się jednorazowo:
Przejrzyste i odpowiedzialne korzystanie z darowizn jest dla nas bardzo ważne – więcej informacji o tym, jak wydajemy pieniądze, znajduje się na tej stronie.

Twoje dane osobowe będziemy przechowywać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i prywatności. Wprowadzając w formularz swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WeMove.EU informacji o prowadzonych kampaniach oraz zgadzasz się na użycie na tej stronie cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.