3 292 z 5 000 podpisów

Działam na rzecz lepszej Europy! Chcę Unii Europejskiej współtworzonej przez jej obywatelki i obywateli; Unii, w której szanuje się zasady sprawiedliwości społecznej i ekonomicznej oraz chroni środowisko naturalne.

Europa w kryzysie

Mieszkańcy i mieszkanki Europy często czują się bezsilni wobec decyzji podejmowanych przez odległe instytucje unijne lub rządy państw obradujące za zamkniętymi drzwiami. WeMove.EU łączy obywateli i obywatelki Unii Europejskiej we wspólnych działaniach, w których wzywamy Unię Europejską do lepszego decydowania o ważnych dla nas sprawach.

Sprzeciwiamy się tworzeniu regulacji na poziomie europejskim, które służą potężnym lobby, nie zaś interesom zwyczajnych obywateli i obywatelek. Naszą odpowiedzią nie jest powrót do nacjonalizmu, lecz współtworzenie systemu odzwierciedlającego potrzeby i troski Europejek i Europejczyków. Chcemy zbudować obywatelską alternatywę, dzięki której będziemy mogli wywierać nacisk tam, gdzie zmiana polityki jest potrzebna.

Następny krok - podziel się!

Dziękujemy za dołączenie do ruchu WeMove.EU. Razem poruszamy Europę!

Czy znasz kogoś, komu tak jak Tobie zależy na tym, aby wspólnie z obywatelami i obywatelkami innych państw Unii Europejskiej budować lepszą, bardziej otwartą i demokratyczną Unię? Wyślij im wiadomość i zaproś do dołączenia do społeczności WeMove.EU!