334 458 z 400 000 podpisów

Działam na rzecz lepszej Europy! Chcę Unii Europejskiej współtworzonej przez jej obywatelki i obywateli; Unii, w której szanuje się zasady sprawiedliwości społecznej i ekonomicznej oraz chroni środowisko naturalne.

Europa w kryzysie

Mieszkańcy i mieszkanki Europy często czują się bezsilni wobec decyzji podejmowanych przez odległe instytucje unijne lub rządy państw obradujące za zamkniętymi drzwiami. WeMove.EU łączy obywateli i obywatelki Unii Europejskiej we wspólnych działaniach, w których wzywamy Unię Europejską do lepszego decydowania o ważnych dla nas sprawach.

Sprzeciwiamy się tworzeniu regulacji na poziomie europejskim, które służą potężnym lobby, nie zaś interesom zwyczajnych obywateli i obywatelek. Naszą odpowiedzią nie jest powrót do nacjonalizmu, lecz współtworzenie systemu odzwierciedlającego potrzeby i troski Europejek i Europejczyków. Chcemy zbudować obywatelską alternatywę, dzięki której będziemy mogli wywierać nacisk tam, gdzie zmiana polityki jest potrzebna.

Dorzucisz się?

Działania WeMove.EU finansowane są dzięki drobnym wpłatom od osób należących do naszego ruchu. Żeby utrzymać niezależność i elastycznie reagować tam, gdzie jesteśmy potrzebni, bardzo ostrożnie dobieramy źródła finansowania. Z Twoim wsparciem możemy działać szybciej i skuteczniej.

Dorzucisz się, żebyśmy wspólnie z całą naszą społecznością mogli bronić demokracji bezpośredniej?

Jak się dorzucić w inny sposób?

Możesz zrobić przelew na nasze konto:

WeMove Europe SCE mbH
IBAN: DE98 4306 0967 1177 7069 00
BIC: GENODEM1GLS, GLS Bank
Berlin, Niemcy

Dorzuć się, używając
Przejrzyste i odpowiedzialne korzystanie z darowizn jest dla nas bardzo ważne – więcej informacji o tym, jak wydajemy pieniądze, znajduje się na tej stronie.

Twoje dane osobowe będziemy przechowywać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i prywatności. Wprowadzając w formularz swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WeMove.EU informacji o prowadzonych kampaniach oraz zgadzasz się na użycie na tej stronie cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.

Następny krok - podziel się!