968 539 z 1 100 000 podpisów

Działam na rzecz lepszej Europy! Chcę Unii Europejskiej współtworzonej przez jej obywatelki i obywateli; Unii, w której szanuje się zasady sprawiedliwości społecznej i ekonomicznej oraz chroni środowisko naturalne.

Bądź częścią lepszej Europy!

W Wemove Europe wierzymy, że ludzie mają siłę, by wprowadzać zmiany. Ponieważ kiedy działamy razem, żadna walka nie jest zbyt wielka, by ją podjąć.

Z ponad milionem osób na całym kontynencie codziennie walczymy o lepszą Europę. Taką, która na pierwszym miejscu stawia ludzi i planetę.

Tę walkę można zacząć od udziału w proteście, podpisania petycji w internecie lub skontaktowania się z politykami.

A wszystko to robimy z zachowaniem niezależności. Nie biorąc ani grosza od korporacji, rządów czy grup politycznych. Wspierają nas za to darowizny od tysięcy zwykłych ludzi. Dorzucających się, aby zapewnić nam możliwość szybkiego działania i prowadzenia odważnych kampanii zawsze i wszędzie.

Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią zmian, które chcesz zobaczyć w Europie.

Następny krok - podziel się!

Dorzucisz się?

Jesteśmy społecznością, która nie pozostaje obojętna. Podejmujemy działania dotyczące największych problemów naszych czasów - problemów, które często są spychane na margines. Nie bierzemy jednak ani grosza od rządów, korporacji czy grup politycznych.

Czy pomożesz naszej społeczności rosnąć i prowadzić kolejne zwycięskie akcje? Przekazanie darowizny jest proste, bezpieczne i zabierze Ci tylko minutę.

Jak się dorzucić w inny sposób?

Możesz zrobić przelew na nasze konto.

Podaj swój adres e-mail w tytule przelewu.

WeMove Europe SCE mbH
IBAN: DE98 4306 0967 1177 7069 00
BIC: GENODEM1GLS, GLS Bank
Berlin, Niemcy

Przejrzyste i odpowiedzialne korzystanie z darowizn jest dla nas bardzo ważne – więcej informacji o tym, jak wydajemy pieniądze, znajduje się na tej stronie.

Twoje dane osobowe będziemy przechowywać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i prywatności. Wprowadzając w formularz swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WeMove Europe informacji o prowadzonych kampaniach oraz zgadzasz się na użycie na tej stronie cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.