Dorzucisz się?

Zwycięstwo takie jak w sprawie patentów to zawsze powód do radości. Ale interesy biznesu są potężne. Wciąż musimy być czujni, a Twój głos będzie znów potrzebny. Przekazana nam dzisiaj darowizna da nam siłę do walki z potęgą korporacji jutro.

Czasem trudno sobie wyobrazić, jak wiele może zmienić jedna osoba. Ale kiedy działamy razem, wspólnie możemy budować lepszą Europę.

Czy pomożesz naszej społeczności rosnąć i prowadzić kolejne zwycięskie akcje? Ustawienie comiesięcznej darowizny jest proste, bezpieczne i zabierze Ci tylko minutę.

Wiemy, że nie każdy ma możliwość dorzucenia się do naszych działań i to jest w porządku! Jeśli nie możesz wspierać działań naszej społeczności regularnie, ale pomimo to chcesz pomóc, możesz dorzucić się jednorazowo.

Jak się dorzucić w inny sposób?

Możesz zrobić przelew na nasze konto:

WeMove Europe SCE mbH
IBAN: DE98 4306 0967 1177 7069 00
BIC: GENODEM1GLS, GLS Bank
Berlin, Niemcy

Skorzystaj z PayPala

Dorzuć się co miesiąc:

Dorzuć się jednorazowo:
Przejrzyste i odpowiedzialne korzystanie z darowizn jest dla nas bardzo ważne – więcej informacji o tym, jak wydajemy pieniądze, znajduje się na tej stronie.

Twoje dane osobowe będziemy przechowywać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i prywatności. Wprowadzając w formularz swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WeMove Europe informacji o prowadzonych kampaniach oraz zgadzasz się na użycie na tej stronie cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.