Napisz do europosłów i europosłanek

Form to send email

Wysyłając e-mail bezpośrednio do europosłów i europosłanek, możesz pokazać, jak ważna jest dla Ciebie jawność dotycząca produkcji naszej żywności.

Wystarczy, że wypełnisz ten formularz, a my wyślemy e-mail w Twoim imieniu. Pamiętaj, aby na końcu się podpisać.

W formularzu znajduje się przykładowa treść e-maila. Dostosuj ją, wybierając formę (żeńską lub męską), w której chcesz się zwracać do adresatów. Jeśli chcesz, możesz zastąpić tekst własną wiadomością. Europosłowie zapewne zwrócą większą uwagę na naszą akcję, jeśli dostaną wiele zróżnicowanych maili.

Adresaci: europosłów i europosłanek

Wyślij jako To nie Ty? Kliknij

Odbiorcy otrzymają Twoje imię i nazwisko, adres email. Klikając przycisk „Podpisz”, wyrażasz poparcie dla tej kampanii i zezwalasz WeMove Europe na wykorzystanie Twoich danych do celów tej kampanii. Adresatowi petycji możemy przekazać Twoje imię i nazwisko oraz kraj. Usuniemy Twoje dane po zakończeniu kampanii, chyba że wyrazisz zgodę na otrzymywanie od nas spersonalizowanych e-maili o naszych kampaniach. Nigdy nie udostępnimy informacji o Tobie żadnym stronom trzecim bez Twojego zezwolenia. Tu możesz przeczytać naszą pełną politykę prywatności.

Dorzucisz się?

Społeczność WeMove.EU od dawna walczy o jawność w systemie produkcji żywności. Głosowanie Komisji Ochrony Środowiska Parlamentu Europejskiego to kolejny krok ku zmianie obecnej sytuacji, w której UE tak łatwo wydaje zezwolenie na potencjalnie niebezpieczne substancje. Razem jesteśmy częścią tej zmiany.

Jednak skuteczne działania potrzebują finansowania. Abyśmy mogli szybko reagować tam, gdzie jest to konieczne, potrzebujemy stabilności i płynności finansowej, która możliwa jest tylko dzięki niewielkim, ale regularnym wpłatom od członków i członkiń naszej społeczności – takich jak Ty.

Dorzucisz się, żebyśmy mogli dalej walczyć o jawność?

Następny krok - podziel się!