Napisz do europosłów i europosłanek

Form to send email

Wysyłając e-mail bezpośrednio do europosłów i europosłanek, możesz pokazać, jak ważne jest dla Ciebie nowe prawo o plastiku.

Wystarczy, że wypełnisz ten formularz, a my wyślemy e-mail w Twoim imieniu. W formularzu znajduje się przykładowa treść e-maila. Dostosuj ją, wybierając formę (żeńską lub męską), w której chcesz się zwracać do adresatów.

Jeśli chcesz, możesz zastąpić tekst własną wiadomością. Europosłowie zapewne zwrócą większą uwagę na naszą akcję, jeśli dostaną wiele zróżnicowanych maili.

Adresaci: europosłów i europosłanek

Wyślij jako To nie Ty? Kliknij

Odbiorcy otrzymają Twoje imię i nazwisko, adres email. Klikając przycisk „Podpisz”, wyrażasz poparcie dla tej kampanii i zezwalasz WeMove Europe na wykorzystanie Twoich danych do celów tej kampanii. Adresatowi petycji możemy przekazać Twoje imię i nazwisko oraz kraj. Usuniemy Twoje dane po zakończeniu kampanii, chyba że wyrazisz zgodę na otrzymywanie od nas spersonalizowanych e-maili o naszych kampaniach. Nigdy nie udostępnimy informacji o Tobie żadnym stronom trzecim bez Twojego zezwolenia. Tu możesz przeczytać naszą pełną politykę prywatności.

Dorzucisz się?

Społeczność WeMove.EU od dawna walczy o ograniczenie plastikowych odpadów w Europie. Najbliższe głosowanie w Europarlamencie to kolejny krok ku wyeliminowaniu plastikowych produktów jednorazowego użytku w Europie. Razem możemy być częścią tej zmiany.

Jednak skuteczne działania potrzebują finansowania. Abyśmy mogli szybko reagować tam, gdzie jest to konieczne, potrzebujemy stabilności i płynności finansowej, która możliwa jest tylko dzięki niewielkim, ale regularnym wpłatom od członków i członkiń naszej społeczności – takich jak Ty.

Dorzucisz się, żebyśmy mogli dalej walczyć z plastikowymi śmieciami?

Następny krok - podziel się!