19 168 z 25 000 podpisów

EU Commissioner for Environment, Oceans and Fisheries Virginijus Sinkevičius oraz Frans Timmermans, First Vice-President of the European Commission

Wpisz wiadomość od siebie w fioletowym polu po prawej

  • Napisz wiadomość do osób, które mają moc, by chronić oceany. Twoja wiadomość będzie bardziej przekonująca, jeśli napiszesz ją własnymi słowami. Wyobraź sobie, że wysyłasz do kogoś prawdziwą, papierową pocztówkę.
  • Pisz od siebie, o tym co czujesz. Zwróć uwagę, by wyrażać się uprzejmie. Agresywny ton dałby politykom wymówkę, by zlekceważyć nasze przesłanie.

Napisz nie więcej niż 450 znaków. Oto kilka wskazówek:

  • Grupa 200 naukowców i naukowczyń apeluje do polityków, by nie zwlekali z działaniem. Politycy powinni słuchać nauki, a nie lobby wielkiego przemysłu rybnego.
  • Każdy mijający dzień to więcej nieodwracalnych zniszczeń w oceanie. Jeszcze trochę i będzie za późno. Nie można dłużej czekać, zakaz połowów włokami dennymi jest potrzebny natychmiast!
  • Polityk, który zapewni oceanom trwałą ochronę, zostawi po sobie godną podziwu spuściznę.
  • Ponad 195 000 osób w Europie domaga się od Unii zakazania połowów włokami dennymi. Politycy powinni słuchać obywateli i obywatelek, a nie lobby przemysłu rybnego.

Następny krok - podziel się!

Dorzucisz się?

Dziękujemy za wysłanie pocztówki w obronie oceanów!

Wysłanie pocztówki nie kosztuje dużo, ale nie jest też darmowe. Zaprojektowanie, wydrukowanie i wysłanie każdej pocztówki będzie nas kosztować około 4 euro. Czy możesz dorzucić kilka złotych, by tych pocztówek mogło być jak najwięcej?

Wysyłanie politykom pocztówek, które będą setkami lądować na ich biurkach, to nietypowy pomysł. Ale może właśnie w ten sposób pokażemy, że nie ustąpimy i nie przestaniemy naciskać, dopóki nie zaczną skutecznie chronić oceanów!

Jak się dorzucić w inny sposób?

Możesz zrobić przelew na nasze konto.

Podaj swój adres e-mail w tytule przelewu.

WeMove Europe SCE mbH
IBAN: DE98 4306 0967 1177 7069 00
BIC: GENODEM1GLS, GLS Bank
Berlin, Niemcy

Przejrzyste i odpowiedzialne korzystanie z darowizn jest dla nas bardzo ważne – więcej informacji o tym, jak wydajemy pieniądze, znajduje się na tej stronie.

Twoje dane osobowe będziemy przechowywać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i prywatności. Wprowadzając w formularz swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WeMove Europe informacji o prowadzonych kampaniach oraz zgadzasz się na użycie na tej stronie cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.